Organizatorii evenimentului:

Facultatea de Informatică Iași (FII)

  • Lenuța Alboaie – <adria [at] info.uaic.ro>
  • Dan Cristea – <dcristea [at] info.uaic.ro>
  • Corina Forăscu – <corinfor [at] info.uaic.ro>
  • Lucian Gâdioi – <lucian.gadioi [at] info.uaic.ro>
  • Daniela Gîfu – <daniela.gifu [at] info.uaic.ro>
  • Gheorghe Grigoraș – <grigoras [at] info.uaic.ro>
  • Adrian Iftene – <adiftene [at] info.uaic.ro>
  • Radu Negrescu – <negrescu [at] info.uaic.ro>
  • Diana Trandabăț – <dtrandabat [at] info.uaic.ro>

Facultatea de Automatică și Calculatoare Iași (AC)

  • Alexandru Archip – <alexandru.archip [at] tuiasi.ro>
  • Nicolae Botazatu – <nicolae.botezatu [at] gmail.com>
  • Paul Herghelegiu – <pherghelegiu [at] tuiasi.ro>
  • Florina Ungureanu – <fungurea [at] tuiasi.ro>

Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iași (UAIC)

  • Biroul Senatului
  • Cantina Gaudeamus
  • Departamentul DCD
  • Departamentul Media
  • Elena Constantin – <elena.constantin [at] uaic.ro>

Institutul de Informatică Teoretică, Iași (IIT), Academia Română

  • Alex Moruz – <mmoruz [at] info.uaic.ro>
  • Cecilia Bolea – <cecilia.bolea [at] academiaromana-is.ro>

Intelinvest

  • Corina Homeucă – <corina.homeuca [at] intelinvest.ro>
  • Mirela Staverescu – <office [at] intelinvest.ro>

Asociatia Studenților Informaticieni Ieșeni (ASII)

  • Cosmin Aiftimie – membru dept. Relații Externe <cosmin.aiftimie [at] asii.ro>
  • Sabina Bolboceanu – alumni <sabina.bolboceanu [at] asii.ro>
  • George Bunea – membru dept. PR&Media <george.bunea [at] asii.ro>
  • Andreea-Loredana Constantin – membru dept. Relații Interne <andreea.constantin [at] asii.ro>
  • Elena Creangă – coordonator dept. PR&Media <elena.creanga [at] asii.ro>
  • Radu-Emil Grigoraș – coordonator dept. IT <emil.grigoras [at] asii.ro>
  • Alexandra Ioana Moraru – coordonator dept. Evaluări <ioana.moraru [at] asii.ro>
  • Giovanni Savioli – președinte <giovanni.savioli [at] asii.ro>
  • Simona Scutaru – membru dept. Relații Externe <simona.scutaru [at] asii.ro>
  • Andrei Stoleru – alumni <andrei.stoleru [at] asii.ro>
  • Daniel Toma – membru dept. IT <daniel.toma [at] asii.ro>