Comitet de program:

  • Adrian Iftene – Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi, Facultatea de Informatică
  • Corina Forăscu – Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi, Facultatea de Informatică
  • Dan Cristea – Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi, Facultatea de Informatică
  • Dan Zaharia – Extind Management
  • Daniela Gîfu – Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi, Facultatea de Informatică
  • Diana Trandabăț – Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi, Facultatea de Informatică
  • Florentina Hristea – Universitatea Bucureşti, Facultatea de Matematică şi Informatică
  • Horia-Nicolai Teodorescu – Academia Română, Institutul de Informatică Teoretică Iaşi
  • Horia Pop – Universitatea Babeş Bolyai Cluj-Napoca, Facultatea de Matematică şi Informatică
  • Lenuţa Alboaie – Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi, Facultatea de Informatică
  • Mihaela Colhon – Universitatea din Craiova
  • Sabin Buraga – Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi, Facultatea de Informatică

Comitet de organizare:

  • Adrian Iftene – Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi, Facultatea de Informatică
  • Corina Forăscu – Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi, Facultatea de Informatică
  • Dan Cristea – Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi, Facultatea de Informatică
  • Dan Zaharia – Extind Management
  • Daniela Gîfu – Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi, Facultatea de Informatică
  • Diana Trandabăț – Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi, Facultatea de Informatică
  • Lenuța Alboaie – Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi, Facultatea de Informatică
  • Lucian Gâdioi – Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi, Facultatea de Informatică
  • Mihaela Onofroi – Institutul de Informatică Teoretică din Iași, Academia Română

Studenți voluntari:

  • Alexandru Ocheană – Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi, Facultatea de Informatică
  • Cristian Chiric – Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi, Facultatea de Informatică
  • Vlad Coroeanu – Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi, Facultatea de Informatică

Juriu:

  • Preşedinte:
    • Dan Cristea – Faculty of Computer Science, “Alexandru Ioan Cuza” University of Iași
  • Membri:
    • Adrian Brezulianu - Clusterul EURONEST IT&C Hub
    • Andrei Postolache – Introspecials
    • Andra Petcu - Amazon
    • Corina Forăscu – Faculty of Computer Science, “Alexandru Ioan Cuza” University of Iași
    • Dan Zaharia – Extind Management
    • Doru Cantemir - Ludor Engineering
    • Iulian Băsu - Business Angels România
    • Marius Ursache - Eternime, DE Toolbox, Massachusetts Institute of Technology (MIT)
    • Robert Ojoc - Faculty of Computer Science, “Alexandru Ioan Cuza” University of Iași
    • Traian Luca – CEO Gemini CAD
    • Vlad Iacob - CENTRIC